Najnowsze artykuły

Jak wybrać odpowiednie buty do biegania?

Bieganie to aktywność fizyczna, która może bardzo pozytywnie wpłynąć na nasz stan zdrowia, ogólną kondycję organizmu oraz utratę zbędnych...

Czytaj Więcej

Wskazówki, jak wyleczyć żądze podróży podczas izolacji COVID-19

Podczas gdy nie będziesz podróżował w ciągu najbliższego miesiąca lub dwóch, nie oznacza to, że powinieneś powstrzymać inspirację podróżniczą od nadejścia! Kiedy zaczynasz planować podróż i planujesz, co zamierzasz zrobić, to trzyma Cię to w pozytywnym świetle. Posiadanie czegoś, na co można czekać, to świetny sposób na walkę z bluesem.

Jak powiedziała Samantha Brown, prowadząca telewizję podróżną, "Podróż wraca". Faktem, który uwielbiam, jest to, że po prostu akt PLANOWANIA podróży stawia nas w tym samym psychologicznie szczęśliwym miejscu, co BYCIE w miejscu przeznaczenia."

Możesz nie być w stanie zarezerwować tego lotu teraz, ale możesz położyć fundament pod to, gdzie chcesz jechać, gdzie chcesz zostać, i wszelkiego rodzaju rzeczy. Poświęć trochę czasu na przeczytanie recenzji restauracji i miejsc - zaplanuj swoją wymarzoną podróż!

Oto wskazówki, jak leczyć wędrówkę podczas izolacji COVID-19!

Użyj Pinteresta do Snu

Stwórzcie planszę marzeń!

Pinterest to jedno z moich wejść na stronę, aby się zainspirować. Zawiera ona wszystko, od strojów, przez zdjęcia, po doświadczenia.

Pomyśl o niej jak o swojej wirtualnej tablicy marzeń, tak jak o tych, które robiłeś z pociętych czasopism! Zaplanuj swoją wymarzoną podróż za pomocą tej strony. Gdzie chcesz się zatrzymać, jakie stroje założysz, jakie zdjęcia zrobisz - wszystko.

Planuj

Jaką podróż chcesz odbyć w przyszłości?

Jest tak wiele różnych rodzajów wakacji. Pomyśl o tym, co ograniczy tę wędrówkę, którą teraz czujesz. Czy to będą tropikalne wakacje na jednej z wysp Hawajów? A może chcesz jechać na safari w Afryce?! A może chcesz zdobyć certyfikat nurkowy i pojechać do Australii!

Może jest to coś jeszcze mniejszego, jak miejsce, w którym jeszcze nie byłeś. Opcje są nieograniczone.

Jest to również świetny czas, aby zapiąć pasy i zaoszczędzić pieniądze na przyszłe podróże, ponieważ nie mamy wydatków socjalnych.

Zbadajcie ścieżki lotu

Użyj Skyscanner'a, aby zobaczyć możliwe trasy do dowolnego miejsca na świecie. Chociaż w tej sekundzie możesz nie podróżować, to jednak fajnie jest zobaczyć, co tam jest i jakie loty możesz odbyć w przyszłości.

Pomyśl o tym jak o "window shopping" na swoje przyszłe wakacje!

Muzeum Luwru, Paryż

Kontynuuj (online) zwiedzanie muzeum

Ponieważ wiele muzeów zostało zamkniętych, tak wiele z nich oferuje wirtualne wycieczki!

W rzeczywistości, Google połączył siły z ponad 2500 muzeami i galeriami, aby dostarczyć Ci eksponaty online. Od British Museum w Londynie, przez Guggenheim Museum w Nowym Jorku, aż po Musée d'Orsay w Paryżu - wszystko to można znaleźć w Google Arts & Culture.

Możesz również skorzystać z internetu i platform streamingowych, aby obejrzeć filmy dokumentalne i informacyjne, takie jak Planeta Ziemia.

Zrób coś ze swoimi zdjęciami z podróży

Jeśli jesteś kimś takim jak ja, masz mnóstwo zdjęć z podróży, które tylko siedzą na komputerze lub telefonie i czekają na wydruk. Ale tak naprawdę nigdy nie są drukowane.

Teraz jest czas, aby je wydrukować i wykorzystać do czegoś kreatywnego.

Czy to będzie album z podróży, dziennik podróży, powieszenie ich na ścianie, czy stworzenie fajnego wyświetlacza do pokoju-być kreatywnym! Jest coś wyjątkowego w oglądaniu zdjęć z poprzednich podróży i chodzeniu ścieżką pamięci.