Najnowsze artykuły

Rodzaje piwa: Bogactwo smaków i tradycji

Piwo jest jednym z najstarszych i najbardziej uwielbianych napojów alkoholowych na świecie. Jego różnorodność zaskakuje nawet najbardziej wymagających...

Czytaj Więcej

TOP 7 gadżetów erotycznych dla niej i dla niego

Gadżety erotyczne mogą otworzyć Wam drzwi do całkowicie nowego wymiaru niezwykle intensywnych doznań. Pary używają je jako urozmaicenia, sposobu na zabicie rutyny, intensyfikację wrażeń z seksu lub zaspokojenie swoich potrzeb, gdy partner jest gdzieś daleko. Niektóre gadżety erotyczne wprowadzają nutkę pikanterii, inne natomiast pozwalają poprawić samą jakość stosunku. Jakie gadżety erotyczne dla kobiet będą najlepsze, a jakie gadżety będą najlepsze mężczyzn? Których z nich można używać we dwójkę, a które dedykowane są dla zabawy solowej?

Gadżety erotyczne: dlaczego warto?

Istnieje wiele powodów, dla których warto zainwestować w gadżety erotyczne. Najważniejszym będzie chyba jednak przełamanie rutyny w łóżku. Bowiem to właśnie z niej wynika najwięcej problemów. Nawet jeśli korzystamy z bogatego repertuaru kamasutry - to i tak ostatecznie wybierzemy kilka ulubionych pozycji i będziemy je wykonywać w swoim łóżku.

Co jakiś czas można wybrać się do hotelu lub gdzieś na łono natury i oddać sobie wzajemnie. Nie zawsze jednak mamy na to czas i chęci. Z kolei w sytuacji, gdy partner znajduje się na dwu tygodniowej delegacji - problem staje się jeszcze poważniejszy.

Jeśli chcemy zadbać o siebie i swoje spełnienie - gadżety erotyczne będą na to doskonałym sposobem.

Jakie gadżety erotyczne zwiększą kobiece doznania?

Podstawowym gadżetem erotycznym, który powinna posiadać każda kobieta, jest wibrator - nawet najprostszy. Nie musi to wynikać z tego, że partner nie daje jej wystarczająco przyjemności. Czasem po prostu mamy ochotę spędzić kilka przyjemnych chwil w swoim - i tylko w swoim towarzystwie. Wibrator, jako damski gadżet erotyczny pozwoli również kobiecie poznać swoje ciało i swoje potrzeby. Dzięki temu seks z partnerem stanie się dla niej jeszcze przyjemniejszy - bo po prostu będzie wiedziała, czego chce.

Masażer łechtaczki - nowy wymiar doznań

Kolejnym krokiem w kontaktach z gadżetami erotycznymi jest masażer łechtaczki. Co więcej - jest to absolutny must-have każdej kobiety. Osiągnięcie tak silnej stymulacji łechtaczki samodzielnie czy przy pomocy partnera jest praktycznie niemożliwe. Jeśli więc kobieta chce wspiąć się na wyżyny rozkoszy i osiągnąć pełną satysfakcję z seksu - zdecydowanie powinna wypróbować masażer łechtaczki. Często wibratory posiadają specjalne rozwidlenie, umożliwiające jednoczesną stymulację pochwy i łechtaczki.

wibrator

Kontrolowany zdalnie wibrator - idealny pomysł dla par

Wibrator kontrolowany zdalnie jest gadżetem erotycznym, który wprowadza do waszej sypialni (i nie koniecznie tylko sypialni) nieco pikanterii. Będzie on idealny dla par, w których kobieta lubi oddawać partnerowi wodze i zdawać się na jego łaskę.

To, jak wykorzystacie wibrator zdalny - zależy od waszej odwagi i granic. Możecie wybrać się na wycieczkę z wibratorem jako dodatkowym uczestnikiem, czy nawet umówić się na pikantną randkę w restauracji.

Korek analny - idealny sposób na poznanie własnych preferencji

Wiele kobiet jest nastawiona sceptycznie do seksu analnego - dopóki go nie spróbuje. Ten wymaga jednak odpowiedniego przygotowania. Dlatego zanim postanowicie odbyć z partnerem pierwszy stosunek analny - możesz sprawdzić swoje preferencje przy użyciu gadżetu erotycznego, jakim jest korek analny.

Gadżety erotyczne dla mężczyzn - które są najlepsze?

Wbrew obiegowej opinii - gadżety erotyczne dla mężczyzn mogą być wykorzystywane również przez mężczyzn. Do najpopularniejszych należą masturbatory, stanowiące zazwyczaj imitację pochwy. Przy odpowiednim nawilżeniu taki gadżet erotyczny może stanowić alternatywę dla stosunku - a w jego trakcie, bardzo ciekawe urozmaicenie.

Pompka próżniowa do penisa - mocniejsza erekcja i dłuższy stosunek

Niektóre gadżety erotyczne mogą dawać nam przyjemność pośrednio - poprzez poprawianie jakości stosunku. Doskonałym tego przykładem jest próżniowa pompka do penisa. Poprawia ona przepływ krwi w przyrodzeniu. Sprawia, że erekcja staje się mocniejsza i dłuższa. Dzięki temu zyskujesz zarówno Ty - jak i Twoja partnerka.

Masturbator z wibracjami - jeszcze silniejsza stymulacja

Dla zwolenników gadżetów erotycznych w postaci ręcznych masturbatorów ciekawą propozycją będzie masturbator z wibracjami. Oprócz stymulacji członka samymi ściankami otworu, dodatkowo robi to on za pomocą wibracji. Możesz dowolnie kontrolować intensywność stymulacji - może to też robić Twoja partnerka. Możesz na przykład oddać jej kontrolę w łóżku, a nawet zostać przywiązanym do łóżka. To ona będzie dawkować przyjemność - wedle własnych upodobań. To jeden z wielu pomysłów, które mogą pomóc Wam w przełamaniu łóżkowej rutyny! Wejdź na Eroprezent.pl i odkryj szereg gadżetów erotycznych, które pozwolą Wam odkryć seks na nowo!